KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7739030
nr 773 9030
1700-tal, Kvinna med lagerblad, 73 x 52
Kondition: slitage, skador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.100 kr
måndag 27 augusti 2012
4.000 kr
- Klassiska